Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гібридний інвертор Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L 10 кВт трифазний»
Гібридний інвертор Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L 10 кВт
Інвертор призначений для великих побутових систем зберігання сонячної енергії з низькою напругою батарей (48 В). Він сумісний з потужними сонячними панелями і підходить для літієвих та свинцево-кислотних акумуляторів різних марок. Крім того, цей продукт має широкий спектр можливостей, включаючи підтримку генераторів, режим роботи як ІБП, інтеграцію сонячних систем у мережу, підтримку трифазного та половинного навантаження тощо. Це допомагає домогосподарствам легко досягати нульового рівня викидів вуглецю.
Переваги інвертора S6-EH3P10K02-NV-YD-L:
- Кілька інверторів можуть працювати разом, утворюючи мікромережу
- Сумісність з генератором для збільшення тривалості резервного живлення під час перебоїв в електромережі
- Підтримує два порти резервного копіювання для інтелектуального керування критичними та некритичними навантаженнями
- 10 секунд 200% перевантаження
- Підтримує максимальний вхідний струм 20А, що робить його ідеальним для всіх потужних фотомодулів будь-якої марки
- Забезпечує відмінну стабільність електроживлення, зберігаючи навантаження незалежно від слабкої мережі або коливань живлення генератора
- Сторона постійного струму акумулятора може витримувати максимальний струм заряду/розряду до 290 А, що дозволяє зберігати більше надлишкової енергії, виробленої фотоелектричними системами
- Підтримує незбалансовані та напівхвильові навантаження як на мережу, так і на порт резервного живлення
Характеристики товару
Вхід постійного струму (Фотоелектрична сторона)- Макс. корисна вхідна потужність – 16 kW
- Максимальна вхідна напруга – 1000 V
- Номінальна напруга – 550 V
- Пускова напруга – 160 V
- Діапазон напруги MPPT – 200-850 V
- Макс. вхідний струм – 20 A / 40 A
- Макс. струм короткого замикання – 30 A / 50 A
- Кількість MPPT / Макс. число входів на MPPT – 2/3
- Батарея: Тип батареї – Літій-іонна / свинцово-кислотна
- Діапазон напруги батареї – 40-60 V
- Максимальний струм заряду / розряду – 220 A
- Зв’язок – CAN/RS485
- Тип охолодження – Вентилятор з інтелектуальним регулюванням обертів
- Максимальна висота встановлення – 4000 m
- Стандарт мережевого підключення – NRS 097-2-1, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, MEA, PEA
- Стандарт безпеки / EMC – IEC/EN 62109-1/-2, EN 61000-6-2/-3
- Функції: Підключення постійного струму – MC4 Штекер для швидкого з’єднання (PV) & Гвинтова клемма (Акумулятор)
- Підключення змінного струму – Гвинтова клемма
- Екран – LCD + Bluetooth + APP
- Зв’язок – CAN, RS485, Ethernet, Опціонально: Wi-Fi, Cellular, LAN
Вхідні характеристики сонячного поля
- Максимальна потужність, Вт: 16000
- Номінальна потужність, Вт: 10000
- Діапазон вхідної напруги, В: 160 – 1000
- MPPT діапазон напруги, В: 200-850
- Максимальна напруга, В: 1000
- Вхідний струм, А: 40А, але не більше 20А на 1 стрінг
- Максимальний струм MPPT трекера, А: 50А але не більше 30А на 1 стрінг
Вхідні характеристики від мережі
- Номінальна вихідна потужність в режимі інвертора: 10000
- Номінальна вхідна напруга: 380В
- Максимальна вхідна напруга змінного струму: 460В/Діапазон: 323 – 460В.
- Максимальний вхідний струм змінного струму: 22.8 A / 21.7 A
Вихідні характеристики
- Максимальна потужність, Вт: 10000
- Номінальна потужність, Вт: 10000
- Вихідний струм, А: 14.4/15.2
- Вихідна напруга, В: 380
- Форма синусоїди: правильна
- Режим роботи від АКБ
- Форма синусоїди: правильна
- Напруга АКБ, В: 48
- Максимальний струм заряду, А: 220
Ефективність
- Максимальний ККД – 97.6%
- Європейський ККД – 97.0%
Захист
- Захист від острівкування – Так
- Захист від підвищеного струму – Так
- Захист від короткого замикання – ТАК
- Захист від зворотної полярності постійного струму – ТАК
- Захист від перенапруг – ТАК
Загальні дані
- Габаритні розміри, мм: 430 × 660 × 305
- Вага інвертора, кг: 42
- Гарантія, міс: 120
- Робочий діапазон температури, °C: -40°C – 60°C
- Вологість, %: 5…95
- Ступінь захисту: ІР66
- Власне споживання, Вт: менше 30Вт
- Охолодження: Інтелектуальне вентиляторне охолодження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 10000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.5 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип інвертора | Гібридний (On-Grid + Off-Grid) |
| Напруга АКБ (В) | Низьковольтна LiFePO4 (40-60 В) |
| Струм заряду АКБ (А) | 150 |
| Підтримуваний тип АКБ | LiFePO4, Свинцево-кислотний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 42 кг |
- Ціна: 72 900 ₴




